Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah


Časté dotazy - Praha 6

DO KDY PROBÍHÁ REGISTRACE A ČERPÁNÍ PŘÍSPĚVKU?

Žadatelé i poskytovatelé se mohou registrovat od 3.9.2018 do 30.11.2018

UPOZORNĚNÍ

V souladu s Pravidly čerpání příspěvků Aktivní město Praha 6 bylo ke dni 18.10.2018 ukončeno podávání žádostí z důvodů vyčerpání alokované částky na tento program. O případném obnovení programu a dalších možnostech účasti vás budeme informovat.

Rodiče(příjemci) mohou příspěvek využít až do 21.12.2018, po domluvě s poskytovatelem i na platbu příspěvků či kurzovného na druhé pololetí.

JSEM POSKYTOVATEL

Kdo se může do on-line systému Aktivní město registrovat?
Poskytovatel aktivit (služeb), který pořádá a nabízí pravidelně během celého školního roku alespoň 1xtýdně sportovní, volnočasovou či zájmovou aktivitu pro děti a mládež do 18 let. Poskytuje tuto činnost na území Hlavního města Prahy a je buď zapsaným spolkem (nebo jinou formou spolku), obecně prospěšnou společností, fyzickou či právnickou osobou podnikající (např. s.r.o.). Má zájem získat příspěvky rodičů, které jim poskytnula Městská část Praha 6 na zájmové volnočasové aktivity dětí ve školním roce 2018/19.
 

Zapomněl jsem login a heslo, co mám dělat?
Kontaktujte nás prosím emailem na info@aktivnimesto.cz  nebo telefonicky na Zákaznickou linku +420 241 043 230.  Do emailu napište IČO, pod kterým jste se registrovali. Na email, který máte uvedený v registraci, Vám poté budou znovu zaslány Vaše přihlašovací údaje.
 

Nemohu se přihlásit, co mám dělat?
Zkontrolujte si, zda používáte správné přihlašovací údaje, které jste obdrželi v emailu. Dejte pozor na velká a malá písmena. Pokud je vše v pořádku, napište žádost o zaslání přihlašovacích údajů na email info@aktivnimesto.cz. Žádost napište z emailu, který jste uvedli při registraci do systému.

JSEM UŽIVATEL

Jak vstupuji na svůj účet?
Po obdržení přístupových údajů a jejich zadání na homepage www.aktivnimesto.cz vstupujete do svého účtu, na kterém máte zaregistrováno své dítě (příp. více dětí) a uložen příspěvek ve formě elektronických bodů AM (EBAM) jako ekvivalent příslušné hodnoty v Kč: buďto 800 Kč / 1 dítě (pokud je zvolenou aktivitou pro Vaše dítě kroužek se zaměřením na technické a přírodovědné činnosti) nebo ve výši 600 Kč / 1 dítě (pokud se jedná o ostatní sportovní a volnočasové aktivity).
 

Zapomněl jsem login a heslo, co mám dělat?
Kontaktujte nás prosím emailem na info@aktivnimesto.cz nebo telefonicky na Zákaznickou linku +420 241 043 230. Do emailu napište jméno, příjmení a adresu, pod kterou jste se registrovali. Na email, který máte uvedený v registraci, Vám poté budou znovu zaslány Vaše přihlašovací údaje. Při komunikaci se Zákaznickou linkou budete vždy vyzváni k ověření pomocí bezpečnostního hesla.
 

Nemohu se přihlásit, co mám dělat?
Zkontrolujte si, zda používáte správné přihlašovací údaje, které jste obdrželi v emailu. Dejte pozor na velká a malá písmena. Pokud se přesto nemůžete do administrace svého účtu přihlásit, napište žádost o zaslání přihlašovacích údajů na email info@aktivnimesto.cz. Žádost napište z emailu, který jste uvedli při registraci do systému.
 

Jací poskytovatelé (sportovní oddíly, kroužky) jsou aktuálně do projektu zaregistrovaní ?
Aktuální seznam zaregistrovaných poskytovatelů naleznete v příloze.

Soubory ke stažení


Přeskočit na hlavní nabídku